kariyer

AV Grup Turistik Yatırımları A.Ş.’de kariyer yapmak ve deneyimlerinizi arttırmak için açık iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması ilkesini esas alıyoruz. İşe alım süreci mülakat sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Mülakat sürecinde olumlu bulunan adaylara görev teklifi yapılmaktadır.
Tüm açık pozisyonlarımıza ait ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra www.kariyer.net, www.yenibiris.com vb. internet adreslerinde yayımlanmaktadır. Arzu eden adaylarımız ayrıca ik@avturistik.com.tr adresine özgeçmiş gönderebilir veya başvuru linkini doldurarak özgeçmişinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.
Eğitimler yoluyla yeni başlayan her çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünü benimsemesi, başlangıç eğitimleri ile birlikte sistem eğitimlerini alması hedefliyoruz. Sürekli gelişim prensibi çerçevesinde hem kendinizi hem de görevlerinizdeki gerekli yetkinliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Seminerler, yurt dışı eğitimleri ve projelere bağlı eğitimlerle de sektördeki ve değişen dünya koşullarındaki gelişmeleri takip etmenizi amaçlıyoruz.

ik-banner

açık pozisyonlar

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

25 yıllık tecrübe ile edindiğimiz sektörel bilgiyi, gelişen teknoloji ile harmanlayarak klasik turizm anlayışı yerine günümüzün turizm ihtiyaçlarını karşılayan çözüm odaklı bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.

placeholder
Yöneticiden Mesaj

Bizimle çalışmak ister misiniz? CV'nizi bize gönderebilirsiniz.