şirket tarihi

AV Grup Turistik Yatırımları A.Ş. toplamda 25 yıllık deneyimin eseri olan dört şirketin ortaklığı ile kurulmuştur ve sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimiz, tur ve taşımacılık konularında uzmanlaşmış kadroları, MICE organizasyonları konusunda profesyonel ve anahtar çözümler üreten deneyimli ekipleri, uluslararası anlaşmalarla uçak bileti, vize işlemleri ve fuar organizasyonları gibi bir çok konuda hizmet vermeye devam etmektedir. Geçen her yılda hizmet kalitemizi büyütüyoruz.

 • 1999

  ves turizm kuruldu

  Ankara Kızılay'da seyahat acentası olarak hizmet vermeye başladık.

 • 2000

  tur operatörlüğü

  Ankara'dan tüm Türkiye'ye yurtiçi yurtdışı kültür turlarında Ankara'nın en iyi seyahat acentası konumuna geldik. Bunun yanı sıra, en uygun fiyatlı uçak biletleri, kongre seminer organizasyonları, pasaport vize işlemleri, havaalanı transferleri, gemi turları vb. hizmetlerimizi sunmaya devam ettik.

 • 2007

  ayakizi turizm kuruldu

  IATA ile 260 havayolundan 180 ülkeye bilet satışının yanı sıra, yurtiçi yurtdışı otel rezervasyonları, kültür turları, mice kongre seminer organizasyonları konularında hizmet vermeye başladık.

 • 2015

  ivera turizm kuruldu

  Tüm seyahat hizmetlerinin yanı sıra, tasarım ve yazılım departmanlarıyla da hizmete başladık.

 • 2016

  AV Grup Turistik Yatırımları çatısı altında

  Hizmetlerimize devam etmekteyiz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

25 yıllık tecrübe ile edindiğimiz sektörel bilgiyi, gelişen teknoloji ile harmanlayarak klasik turizm anlayışı yerine günümüzün turizm ihtiyaçlarını karşılayan çözüm odaklı bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.

placeholder
Yöneticiden Mesaj