Gemi Turları

uluslararası gemi fırmalarıyla
karayiplerden norveç fiyortlarına dünyanın her bölgesine

AV Turistik, uluslararası gemi firmaları ile ortak düzenlediği birbirinden farklı turlar ile, dünyayı deniz üzerinden masmavi bir yolculukla keşfetme şansı sağlıyor.

Yol yorgunluğu olmadan, aktivite seçeneklerinin çokluğu ile, her damak tadına uygun yemek ve mükemmel servisi, profesyonel ve iyi eğitimli personeli, duty free ve casino imkanlarının yanında uygun fiyatlı olması gemi turlarını oldukça cazip duruma getiriyor.

Şirketimiz MSC ve Costa, Princess, Holland America ve Royal Caribbean gibi 30 farklı gemi firmasıyla dünya standartlarında hizmet veriyor.

AV Turistik ile seyahat edebileceğiniz Doğu ve Batı Karayipleri, Arap Yarımadası, Dubai, Muscat ve Abu Dhabi, Kanarya Adaları, Kuzey Avrupa, Baltıklar, Norverç Fiyortları, Transatlantik ve Güney Amerika gibi destinasyonlara cruise rahatlığı ile ulaşmanızı sağlıyor.

gemi turlarında

Dünya Standartlarında Hizmet

30 farklı gemi firmasıyla dünyanın her yerine en iyi hizmetler seyahat edin.

Mavi Yolculuk

Dünyayı deniz üzerinden masmavi bir yolculukla keşfetme şansı sizi bekliyor.

Eğlence ve Aktiviteler

Yol yorgunluğu olmadan, aktivite seçeneklerinin çokluğuyla, her damak tadına uygun yemeklerle ve uygun fiyatlarla gemi turlarına katılın.

Dünyanın her yerine

Nehir Turları

Bir şehri ortadan ikiye bölen bir nehir, nehir turuna katılan seyahatseverlere muhteşem manzaralar sunar. Manzarayı en doğru bakış açısıyla yakalayan nehir turları, seyahat etmeyi bir yaşam biçimi haline getirmiş, gezmekten ve yeni yerler görmekten zevk alan kişiler için her zaman ilgi çekicidir.

Norveç Fiyortları

Norveç’in muhteşem doğasını ve bu doğanın en karakteristik özelliğini oluşturan fiyortları görün.

türkiye çıkışlı gemi turları