Incoming Operasyonlar

çok uluslu misafirlerinize profesyonel ev sahipliği
vip karşılama, konaklama ve transfer

AV Grup Turistik A.Ş. Dünyanın birçok ülkesinden gelen çokuluslu müşterileriniz için profesyonel ev sahipliği yapmak konusunda uzman.

Seyahat müşterilerinizin ziyaret amaçlarına, profiline ve bütçesine en uygun alternatifleri sunuyor, VIP karşılamalar, hizmetler ve öğrenci gruplarına verdiği akademik içerikli organizasyonların yanı sıra yurt dışından gelen basının da ev sahipliğini de yapıyor. Türkiye’deki yerel hizmetleri ve münferit turları başarıyla organize ederken aynı zamanda yurt içindeki otel transferleri ve araç kiralama hizmetlerini de seyahat politikasına uygun bir biçimde gerçekleştiriyor.

AV Grup Turistik A.Ş. olarak yurtdışından Türkiye’ye seyahat edecek yabancı misafirleriniz için yurt içinde binlerce noktaya tur düzenliyor.

Dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya’nın, Osmanlı İmparatorluğu’nun başkent İstanbul’da yönetim sarayı ve hanedanlık ikametgâhı olarak kullanılan Topkapı Sarayı’nın, şehrin en görkemli sembollerinden biri olan 528 yılında inşa edilmiş Galata Kulesi’nin, Sultanahmet’in, Yerebatan Sarnıcı’nın, Kapalı Çarşı’ınn, Kız Kulesi’nin, Haliç ve Boğaz Manzarasına sahip İstanbul’un kültür ve tarihini, profesyonel rehberler eşliğinde tanıtıyor.

Dünyanın önde gelen tatil bölgelerinden Akdeniz’de, koylarıyla ve mutfağıyla meşhur Ege’de, seyahat alternatiflerini zengin bir yelpazede sunuyor.

UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine alınan, sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel değerleriyle Kapadokya’yı, yaylaları, gölleri, ormanları, sahilleri, doğal yaşamıyla Karadeniz’i, Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden Doğu Anadolu’yu ve Türkiye’nin tüm bölgelerini görme fırsatı sağlıyor.

turlarımızda

Profesyonel Ev Sahipliği

Dünyanın birçok ülkesinden gelen çok uluslu müşterileriniz için profesyonel ev sahipliği yapmak konusunda uzmanız.

VIP Karşılamalar

Misafirlerinizin vip karşılamalar ile havaalanı – otel transferlerini gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Konaklama

Bölgedeki en iyi otellerde konaklıyor, tur yemeklerimizi bölgenin en iyi restaurantlarında servis ediyoruz.

Ziyaretçi Profiline ve Amacına Uygun

Kültürel Turlar

Tüm Türkiye’de dünyaca ünlü antik kentlere, tarihi ve kültürel  öneme sahip bölgelere zengin tur programları.

İstanbul Turları

Profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul’u günlük – haftalık – 2 günlük gibi seçeneklerle gezebilirsiniz.

Türkiye Sahilleri

Türkiye’nin turkuaz rengi ile kaplı sahillerine, koylarına doğayla iç içe tur programlarıyla gidin!

Transfer Hizmetleri

Havalimanından, otelden tur programlarına sorunsuz şekilde katılım için transfer hizmetleri sağlıyoruz.

tüm turkiye'ye incoming