Yurt İçi & Yurt Dışı Otel Rezervasyonları

200.000'den fazla otel
kurumsal ve bireysel yüksek hizmet kalitesiyle

Av Grup Turistik A.Ş. Türkiye, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Afrika, Amerika ve Kanada’da 200.000 otele rezervasyon imkanı sunuyor.

Dünya klasmanındaki kusursuz hizmet kalitesi ve birbirinden büyüleyici detaylarıyla New York’ta şehri beş yıldızlı yaşamak, Bora Bora’da Güney Pasifik’in tropikal cennetinde tatil yapmak, dünya normallerine karşı duran mimarisiyle Dubai Burj Al Arab’a konaklamak ,Av Grup Turistik ile çok kolay. Şehrin siluetine hakim manzarası ile Paris otelleri, Bahamalar’ın rüya gibi ortamında The Atlantis Resort, lüksün sadelik ve zarafetle buluştuğu Tokyo’da Ritz-Carlton, , efsaneyi keşfetmek isteyenler için Roma’da The Westin Excelsior gibi dünyanın en lüks otellerinde tatil planı yapmanızda yardımcı oluyor.

Sürekli gelişen turizm teknolojilerini takip eden AV Grup Turistik A.Ş. Türkiye’nin en büyük tur operatörleri ile yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda profesyonel temsilcileri ve zengin içerikleri ile keyifli ve unutulmaz anlar geçirmenizi sağlıyor.

Yurtiçi ve yurtdışı otel organizasyonlarınızda zaman, mekan, en uygun fiyat, en fazla seçenek, hız, güvenlik ve rezervasyon garantisi ile misafirlerinin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarında yüksek hizmet kalitesi ile hizmet farkını ortaya koyuyor. Ayrıca hayatın unutulmaz anlarından olan balayı tatili için hazırladığı paketlerin yanı sıra misafirlerin fikirleri ve düşleriyle ortak hareket ediyor.

yurtiçi & yurtdışı otellerde

Tüm Dünyada

New York’tan Bora Bora’ya, Dubai Burj Al Arab’tan Paris’e, Tokyo’da Ritz-Carlton’dan Roma’ya kadar tüm dünyada

Tur Operatörü

Türkiye’nin en büyük tur operatörleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar doğrultusunda profesyonel temsilcilerimiz ve en iyi oteller

Uygun Fiyatlar

Yurtiçi ve yurtdışı otel organizasyonlarınızda en uygun fiyat, en fazla seçenek

Yurtiçi Yurtdışı Otellerde

kurumsal konaklama

Şirketlerin kurumsal seyahat politikaları doğrultusunda ihtiyaçlara en uygun yüksek hizmet kalitesiyle konaklama hizmetleri.

Şehir Otelleri

Yurtiçi Yurtdışı binlerce şehir otelinde en uygun fiyatlarla rezervasyon imkanı.

Balayı Otelleri

Hayatın unutulmaz anlarından olan balayı tatili için hazırladığımız paketlerin yanı sıra sizlerin fikirleri ve düşleriyle ortak hareket ediyoruz.

Ekonomik Oteller

Bütçenize en uygun tatil fırsatları için en iyi fiyat garantisiyle binlerce ekonomik otel.

online otel rezervasyonları